MUDr. Pavel Kalina, Lípa Centrum, Praha 5
Pavel Kalina plicní lékař Plicní lékař

Kosmetický salon

Vypadat dobře a zdravě je potřebou každé ženy, také mít čistou a krásnou pleť. Potřebou dnešního moderního člověka je obnovení energie a sil, relaxace především prostřednictvím přírody a osvědčených funkčních metod. Kosmetický salon toto splňuje a poskytuje komplexní kosmetickou péči pro ženy i muže. Nabízí širokou paletu služeb v daném oboru v kosmetice, masáže, kompletní péči zdraví i vzhledu.

Kosmetický salon

Kosmetické studio sídlící v Praze 5, je vyhledávaný pro své profesionální kosmetické služby a příjemnou atmosféru. Tento kosmetický salon zajistí kompletní péči, čištění pleti a další speciality. Vedle běžných úkonů nabízí svým zákaznicím speciální neinvazní laserovou terapii. Kosmetický salon krásy používá špičkové moderní přístroje, které nejsou v ostatních kosmetických salónech běžně používané. Výhodou tohoto salonu je snadná jeho dostupnost, nachází se v blízkosti metra.

Kosmetický salon- služby

Každá návštěva salonu by měla být v první řadě příjemná. Hlavním prioritou ošetření je čištění, výživa a hlavně regenerace pleti, která je v dnešní době velmi zatěžována vnějšími vlivy, jako je stres, znečištěné prostředí a smog. Péče o pokožku by se proto měla stát nedílnou součástí života každé ženy.

Další služby, které kosmetický salon nabízí je modelace, barvení a úprava obočí a řas. Depilaci voskem a depilaci luxusní BIO cukrovou pastou MOOM. Při depilaci pastou i voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení.

Péče o ruce s nehty je jedna s nejvyhledávanějších služeb, ať už zákaznice má nehty své nebo modelované, vždy je třeba o ně pečovat stejně dobře, tak jako o celé ruce. Zkušená kosmetička upraví kůžičku, naaplikuje výživu, vyleští, nalakuje nehty. Ruce si zaslouží peeling, v zimě parafínový zábal / vanilka, levandule nebo aloe/ nebo jemný vitamínový krém a na závěr každé manikúry se provádí cukrový peeling nebo peeling saharským pískem, a na úplný konec masáž.

Bonus, který můžete získat v některých kosmetických salonech je nabídka líčení zdarma. Líčení je denní potřebou snad každé ženy. Ne však každá žena se dokáže nalíčit tak, aby byly zdůrazněny její přednosti a zakryty drobné vady. Ne každá žena zná, jaké barvy jí sluší, jak zvětšit oči, skrýt kruhy pod očima, jak rozzářit pohled, prodloužit řasy, vytvořit tajemný efekt přitažlivosti.

Také masáže nejen klasického charakteru, ale i spaciální, jako je masáž obličeje, krku, dekoltu, paží by měli patřit ke každé návštěvě kosmetického salonu. Často požadovanou, vyhledávanou je Ayurvédská masáž. Ajurvédská masáž, pohlíží na člověka jako na celek, je komplexním prostředkem k úplné relaxaci celého organismu. Je to technika, která zharmonizuje tělo, duši a mysl.

Plicní lékař

Plicní lékař Pavel Kalina má ordinaci v Nových Butovicích nedaleko metra. Trpíte kašlem, nebo se dusíte? Objednejte se v plicní ordinaci a bude provedeno vyšetření popř. spirometrie. Vyšetřujeme pacienty bez diagnózy i pacienty se známou diagnózou onemocnění plic. Po vyšetření a provedených testech stanovíme diagnozu a zajistíme Vám odpovídající léčení. Léčíme pacienty s akutními potížemi dýchacích cest a ve stabilizovaném stadiu onemocnění. Součástí léčby u kuřáků je odvykání kouření.